Wentylacja

Profesjonalny montaż klimatyzacji w Warszawie, skontaktuj się z nami i umów na wycenę montażu klimatyzatora, przeglądu i serwisu klimatyzatorów. 10 lat na rynku Klimatyzacja Klima-Wawa

Wentylacja Warszawa, Montaż oraz Serwis Wentylacji

Energooszczędne systemy wymiany powietrza dla osób prywatnych jak i firm – polepsz swoje poczucie dzięki sprawnej wentylacji oraz klimatyzacja.

W naszej ofercie polecamy również: montaż wentylacji mechanicznej oraz kompleksowe prace związane z zaprojektowaniem systemu wentylacji po realizację inwestycji na terenie Warszawy i okolic. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom z branży wentylacja (montaż i serwis) jesteśmy wstanie wykonać profesjonalnie zlecenie montażu, serwis bądź konserwacji waszych central wentylacyjnych oraz rekuperatorów.

Szeroko pojętą wentylacją zajmujemy się od początku swojego istnienia, czyli od roku 1993. Do tej pory zrealizowaliśmy wiele zleceń dotyczących montażu systemów wentylacyjnych dla takich obiektów jak – hotele, restauracje, biura, czy też prywatne mieszkania. Dlaczego warto wybrać nasze wentylatory. Przede wszystkim, aby oczyszczały powietrze, którym oddychamy. W pomieszczeniach pozbawionych dobrej wentylacji daje się zauważyć ciąg wsteczny przez kratki wentylacyjne.

W związku z taką sytuacją do naszego mieszkania wciągają takie nieprzyjemne i trujące zapachy jak dym papierosowy, czy też zapach pleśni. Oferowane przez nas urządzenia zostały zaprojektowane w konstrukcji nawiewno – wywiewnej. Taka budowa sprawia, że możemy odzyskać powietrze i zredukować tym samym koszty ogrzewania.

Decydując się na montaż wentylatorów najnowszej generacji oczyścimy powietrze z wirusów i bakterii, zastąpimy zanieczyszczony gaz świeżym tlenem z zewnątrz. Dostępne w naszej sprzedażowej ofercie wentylatory posiadają wbudowany rekuperator i to właśnie ten mechanizm zapewnia ponowne wykorzystanie powietrza. Nim przystąpimy do prac instalacyjnych drobiazgowo przeanalizujemy potrzeby klienta. Tylko dobra diagnoza potrzeb zagwarantuje trafiony dobór systemu wentylacyjnego. Już od dwudziestu lat zajmujemy się sprzedażą, montażem, oraz serwisowaniem produktów wentylacyjnych. Obsługujemy wiele dużych przedsiębiorstw, których potrzeby wentylacyjne dotyczyły systemów o wielkiej mocy.

Oceny
4,9/5 39 Klienci zadowoleni

Umów się na bezpłatną wycenę wypełniając formularz kontaktowy już tego samego dnia będziemy się kontaktować na umówienie spotkania

Napisz do nas

Zajmujemy się profesjonalnym montażem układów klimatyzacji i wentylacji. Klimatyzacja nie jest już tak kosztowana z uwagi na systemy klimatyzacyjne o wysokiej klasie energetycznej nawet do A+++

KLIMA-WAWA

Michał Klumbak

ul. Marymoncka 34 01-813 Warszawa

tel. 502-949-171

e-mail: biuro@serwis-klimatyzacja.pl